Menu Content/Inhalt
Home Het Nieuws Hallo startende loper!

Inloggen

Bezoekers

We hebben 2 gasten online
Hallo startende loper!
Geschreven door Mirjam Wingelaar   

foto2Je wilde misschien altijd al eens iets aan je conditie doen, maar het kwam er niet van. Of je liep vroeger al, maar hebt het zo lang niet gedaan dat het opnieuw starten wat moeite kost. Of je zoekt een sport die je gemakkelijk op de tijd dat het jou uitkomt kunt beoefenen.

 

Wat je reden om te starten met rennen ook is: hier zit je goed! Via de Start to Run actie kun je in zes weken een goede start maken met het opbouwen van conditie en techniek. Als je daarna de overstap wilt maken naar een loopgroep binnen de vereniging, dan ben je daartoe in staat én van harte welkom!

 

Phoenix is een vereniging voor alle soorten lopers. Van gezelligheidslopers tot lopers die in de landelijke top meedoen. Van mensen die nog maar kort geleden begonnen zijn tot mensen die al een levenlang hardlopen. Ook hebben we een uitgebreide jeugdafdeling en een actieve en gezellige studentengroep. Links in het menu vind je meer info over de verschillende trainingsgroepen.

 

Start to RunWanneer:             Zes zaterdagochtenden vanaf 11 september, 9.30 – 11.00 uur

Waar:                  Vanaf Sportpark de Berekuil: kantine van voetbalclub Voorwaarts, Ariënslaan 2 (achter hotel Mitland) of vanaf Atletiekbaan Overvecht, Mississippidreef 155

Kosten:                35 euro

Aanmelden:          www.starttorun.nl

 

Na afloop drinken we, geheel volgens goed Phoenix-gebruik, nog even een kop koffie of thee met elkaar en dan is de zaterdag weer perfect begonnen!